DICS Консалтінг
Розробка і впровадження програмно-апаратних комплексів на базі RFID-технологій: системи безготівкових розрахунків, системи контролю доступу для відвідувачів, системи автоматизації паркування, системи автоматизації обліку складу, система селективного відображення контенту соціальних мереж.
Головна  →  Група компаній DICS   →  Компанії   →  DICS Консалтінг

DICS Консалтінг

www.dicsconsulting.com.ua

Системи безготівкових розрахунків

Робота систем безготівкових розрахунків заснована на принципі передплаченого сервісу. Клієнт спочатку вносить готівкові кошти на електронний носій (наприклад, картку з RFID чіпом), а потім розплачується карткою в точках продажів.

Така форма оплати має безліч переваг перед іншими формами розрахунків.

Компанія DICS Consulting пропонує вашій увазі повністю оригінальну систему безготівкових платежів Direct.Payment. Система була створена нашими фахівцями на основі багаторічного досвіду обслуговування таких систем. У ній враховані помилки і недоробки інших систем, значно покращено безпеку і зручність роботи з системою.

Детальну інформацію дивіться тут:

Опис Систем безготівкових платежів на сайті Компанії DICS Consulting.

Опис Системи Direct.Paymen на сайті Компанії DICS Consulting.

Системи контролю доступу для відвідувачів

Системи контролю доступу для відвідувачів призначені для автоматизації об'єктів, куди для відвідувачів передбачений платний вхід.

Ми пропонуємо квитково-пропускні системи двох типів.

Перший тип — це системи, призначені для стадіонів, спортивно-концертних комплексів, театрів та інших об'єктів, куди передбачені квитки з місцями.

Другий тип — це системи, призначені тільки для контролю проходу в певну зону. Для таких об'єктів у нас розроблена власна білетна система, здатна працювати, в тому числі і з електронними квитками на основі RFID карт. Крім того, система на основі RFID карт інтегрована з Системою безготівкових розрахунків Direct.Payment

Детальну інформацію дивіться тут:

Опис Квитково-пропускних систем на сайті Компанії DICS Consulting.

Система автоматизації паркування

Система автоматизації паркування являє собою мережу радіочастотних датчиків, вмонтованих в поверхню паркувальних місць. При перекритті датчика автомобілем система реєструє час заняття паркувального місця. Це дозволяє розрахувати час стоянки, вартість, вести облік вільних паркувальних місць.

В основі системи автоматизації паркування лежить повністю бездротова технологія, яка не вимагає використання електропроводки для підключення датчиків до джерел живлення та проводки для передачі інформації.

Система чудово підходить як для закритих парковок, так і для застосування її на зовнішніх паркувальних майданчиках завдяки використанню магнітного та інфрачервоного способів виявлення, що робить її нечутливою до примх погоди.

Детальну інформацію дивіться тут:

Опис Системи автоматизації паркування на сайті Компанії DICS Consulting.

Система автоматизації обліку складу

Система автоматизації обліку складу ґрунтується на застосуванні RFID міток, нанесених на упаковку товару. На мітку записується будь-яка інформація про товар, терміни зберігання, час надходження на склад тощо. Таким чином, в будь-який момент часу можна отримати інформацію про товар, що фактично знаходиться на складі, і контролювати переміщення товару за межі складу. В даний час розробляється модуль позиціонування товару, з введенням якого в експлуатацію можна буде в режимі on-line визначити фактичне місцезнаходження товару на складі.

Система селективного відображення контенту соціальних мереж

Призначена для кафе, ресторанів, фастфудів, обладнаних моніторами для трансляції контенту, в тому числі рекламного, в приміщеннях закладу. Відвідувач, що відправляє повідомлення в соціальну мережу з певним хеш-тегом може відразу ж побачити своє повідомлення на екрані телевізора в кафе. Таким чином підвищується інтерес відвідувачів до моніторів, а, отже, підвищується ефективність (і вартість) рекламного контенту, що транслюється в цьому закладі.