Група компаній DICS. Історія
За майже двадцять років діяльності Група компаній ICS перетворилася у велику міжнародну компанію з відділеннями в Україні, Азербайджані, Латвії та Росії.
Головна  →  Група компаній DICS   →  Історія

Історія

Група компаній DICS веде свою історію з 1996 року. Спочатку компанія займалася створенням структурованих кабельних мереж та телефонією. З кожним роком компанія «ДІЗС» все більше розширювала спектр надаваних послуг і на ряду з системною інтеграцією, побудовою ЛВС і СКС та наданням послуг зв'язку та Інтернет-доступу, почала надавати послуги з проектування, створення та супроводу систем охоронного відеоспостереження, систем контролю доступу, систем управління готельним бізнесом, систем гарантованого електроживлення, систем безготівкових платежів, IP-TV, Digital Media Signage і багатьох інших інфраструктурних та інформаційних систем.

У 2007 році утворена Група компаній DICS, що надає комплексні рішення для аеропортів, стадіонів, готелів, освітніх установ, бізнес- і розважальних центрів. Стратегічними замовниками DICS є найбільші підприємства державного і комерційного секторів України.

У 2009 році відкрився і залишається і донині одним з кращих в Європі стадіон «Донбас Арена», проектуванням IT інфраструктури і комплексним оснащенням якого займалася Група DICS.

У 2011 році, в рамках підготовки до Євро-2012, були завершені роботи з реконструкції НСК «Олімпійський», будівництво стадіону «Львів Арена», Міжнародного Аеропорту «Донецьк» ім. С. Прокоф'єва.

За роки існування компанія здобула заслужену повагу клієнтів та стала найбільшим системним інтегратором в Україні та Східній Європі.