Реалізовані проекти
Група компаній DICS має великий досвід в області проектування, розробки і впровадження програмно-апаратних комплексів та реалізації інформаційних і телекомунікаційних проектів будь-якої складності.
Головна  →  Група компаній DICS   →  Реалізовані проекти   →  Банки і фінансові устан

Банки і фінансові установи

ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент»

Донецьк

Систем Кепітал Менеджмент — найбільша фінансово-промислова група України, заснована в 2000 році. Діяльність СКМ сконцентрована в шести основних сферах бізнесу: горнометаллургическом, електроенергетичному, фінансовому, а також у телекомунікаціях, медіа-бізнесі, нерухомості. Крім того, СКМ володіє і управляє активами в інших секторах бізнесу, включаючи видобуток глин, роздрібну торгівлю, торгівлю нафтопродуктами та ін До складу Групи СКМ входять один з провідних українських футбольних клубів — ФК «Шахтар».

Реалізовані системи

 • Структурована кабельна система R&M Freenet;
 • Система голосового зв'язку AVAYA Definity.

ЗАТ «АРС»

Донецьк

Компанія «АРС» існує з 1992 року і широко відома й як найбільший інвестор вугільної галузі в Україні і СНД, і як провідний оператор ринку коксохімічної продукції Східної Європи. Пріоритетним напрямком діяльності промислової групи «АРС» є підтримка і координація роботи учасників виробничо-технологичесоккй ланцюжка вугілля–кокс–метал.

Реалізовані системи

 • Структурована кабельна система R&M Freenet;
 • Система голосового зв'язку AVAYA Definity.

Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу»

Донецьк

Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» є однією з найбільших транснаціональних металургійних компаній з головним офісом в Україні. Корпорація ІСД — провідний виробник сталі в регіоні Центральної та Східної Європи. Виробничі та прокатні потужності Корпорації стратегічно розташовані в країнах СНД і Євросоюзу, а продукція ІСД знаходить свого покупця на всіх основних світових ринках. Корпорація є лідером в області технічного переозброєння металургійних комбінатів.

Реалізовані системи

 • Структурована кабельна система R&M Freenet;
 • Система голосового зв'язку AVAYA.

Банк «Український фінансовий світ»

Донецьк

Банк «Український фінансовий світ» входить до складу корпорації «Олімп». Центральний офіс банку в Донецьку. Банк займає міцні позиції серед банків Донецька та України, орієнтований на партнерство з клієнтом і довгострокові довірчі відносини. Місія банку: Ефективне використання фінансових ресурсів підприємств, організацій і установ в інтересах нарощування економічного потенціалу України. Мета банку: Максимально якісно задовольняти потреби клієнтів, надаючи універсальний набір банківських послуг на території України, а також за її межами.

Реалізовані системи

 • Структурована кабельна система R&M Freenet;
 • Локальна обчислювальна мережа Cisco Systems;
 • Система голосового зв'язку AVAYA;
 • Система гарантованого електроживлення Eaton.

ТОВ «Банк Фамільний»

Донецьк

ТОВ «Банк Фамільний» (до 2001 року — Донецький комерційний біржовий банк «Донбіржбанк») — динамічно розвивається фінансова структура, конкурентними перевагами якої є індивідуальний підхід до кожного клієнта, якість, доступність і оперативність послуг. Публічне АТ «Банк Фамільний» є правонаступником ТОВ КБ «Донбіржбанк». Зміна імені Банку пройшла в грудні 2004 року і була пов'язана зі зміною позиціонування банку. Пріоритетом у розвитку з 2005 р. став роздрібний бізнес. Структурні підрозділи банку працюють в основних фінансово-промислових центрах України: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ.

Реалізовані системи

 • Структурована кабельна система R&M Freenet.

Перший Український Міжнародний Банк

Донецьк

ПУМБ входить до групи найбільших банків України, будучи універсальним банком, діяльність якого зосереджена на комерційних, роздрібних і інвестиційно-банківських операціях. Банк заснований в 1991 році. Головний акціонер Банку – ТОВ «СКМ Фінанс». Розпочавши свою діяльність у 1991 році з обслуговування зовнішньоторговельного обороту флагманів вітчизняної промисловості, ПУМБ закріпив за собою реноме надійного фінансового інституту для українських компаній і громадян. Вже на початку 1990-х років в Банку була сформована європейська корпоративна культура, впроваджені світові стандарти обслуговування та управління ризиками, які вдосконалюються і сьогодні.

Реалізовані системи

 • Волоконно-оптична лінія передачі даних
 • Структурована кабельна система R&M Freenet.

ПАТ «Донгорбанк»

Донецьк

«Донгорбанк» існує з 1992 року. Надає широкий спектр банківських послуг. Основним акціонером ПАТ «Донгорбанк» є закрите акціонерне товариство "СКМ-Фінанс", що володіє 99,9961% акцій банку. Головний офіс компанії «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ) розташований в Донецьку. Робота промислових підприємств Компанії СКМ вносить значний внесок у швидкозростаючу українську економіку. СКМ володіє контрольними пакетами акцій більше 90 підприємств (включаючи опосередковане володіння), де працює понад 160 тисяч співробітників.

Реалізовані системи

 • Структурована кабельна система R&M Freenet.
 • Локальна обчислювальна мережа AVAYA Cajun;
 • Система голосового зв'язку AVAYA Definity.

Філії В Києві та містах Донецької області (Макіївка, Годин Яр, Соледар):

 • Структурована кабельна система R&M Freenet;
 • Локальна обчислювальна мережа НР.