Реалізовані проекти
Група компаній DICS має великий досвід в області проектування, розробки і впровадження програмно-апаратних комплексів та реалізації інформаційних і телекомунікаційних проектів будь-якої складності.
Головна  →  Група компаній DICS   →  Реалізовані проекти   →  Бази футбольних клубів

Бази футбольних клубів

Футбольний клуб «Шахтар»

Донецьк

ФК «Шахтар» — футбольний клуб з міста Донецьк. Заснований в 1936 році. До 1946 року команда називалася «Стахановець». Кольори клубу — помаранчово-чорні. Перший український клуб, який виграв кубок УЄФА. Багаторазовий чемпіон, володар кубка і суперкубка України.

Президент футбольного клубу «Шахтар» Ринат Ахметов (з жовтня 1996 року). Віце-президент — Борис Колесніков. Генеральний директор Сергій Палкін. Головний тренер — Мірча Луческу. Виступає у Прем'єр-Лізі України. Одна з п'яти команд, жодного разу не залишали вищу лігу чемпіонату України з моменту її заснування. Вболівальників традиційно називають гірниками. Також дуже популярно прізвисько — кроти, вживане недругами клубу, хоча останнім часом воно поширилося серед вболівальників. На емблемі ультрас «Шахтаря» зображений мультяшний кріт.

Реалізовані системи

  • Структурована кабельна система на обладнанні R&M Freenet.
  • Система голосового зв'язку: AVAYA Definity

База футбольного клубу «Шахтар»

Донецьк

Спортивно-тренувальна база «Кірша» є структурним підрозділом Департаменту спортивних споруд ЗАТ ФК «Шахтар». Загальна площа головного будинку — 4368 квадратних метрів. Вся територія бази займає трохи більше 43 га, зокрема площа ставу (10,5 га). Корпус першої команди поділено умовно на три блоки. Блок «А» — житлові номери футболістів; блок «Б» — центральне фойє, ресторан, блок кухні, медичні кабінети; блок «В» — SPA, житлові номери тренерів, зал теорії, основний медичний блок. На четвертому поверсі — тренажерний зал, зал емоційного розвантаження, званий «італійським двориком». Для проживання гравців і тренерів команди в головному корпусі бази є 16 комфортабельних двомісних номерів для футболістів і 6 — для тренерського штабу.

Реалізовані системи

  • Структурована кабельна система на обладнанні R&M.

База футбольного клубу «Металург»

Донецьк

Навчально-тренувальна база футбольного клубу «Металург» розташованого на Великому Лузі (Запоріжжя). База займає територію розміром 50 тисяч квадратних метрів. На її території розташовано 5 футбольних полів різного розміру та призначення і критий тенісний корт. База розрахована на 50 житлових місць. У головному корпусі передбачені зони для відпочинку, заняття спортом,а також медико-відновлювальна зона. Спортивний блок представлений спортзалом (33 х 18 м), басейном з чашею (25 х 10 м), тренажерним залом, об'єднаними гардеробними, обладнані душовими сітками і туалетним кімнатами. Тут же розміщена сауна з масажними кімнатами, басейном, джакузі.

Реалізовані системи

  • Структурована кабельна система R&M Freenet;
  • Система голосового зв'язку AVAYA Definity;
  • Система охоронного відеоспостереження;
  • Система протипожежної сигналізації;
  • Система контролю доступу.