Партнери
Група компаній DICS не тільки співпрацює з провідними світовими виробниками устаткування і програмного забуспечения, але й визнана надійним партнером багатьма з них. Група компаній DICS має статус Premier Partner від Cisco, Gold Partner від R&M, Silver Partner від Microsoft і багато інших, що підтверджують професійну компетентність співробітників і стабільність якості надаваних послуг.
Головна  →  Група компаній DICS   →  Партнери

Acer

Acer входить в десятку світових лідерів з поставок персональних комп'ютерів, розробці інноваційних, простих у використанні інформаційних технологій. Заснована в 1976 році, Acer Group є найбільшою компанією Тайваню в цій області. Дохід компанії в 2003 році склав $4.9 млрд. 7800 співробітників компанії здійснюють підтримку дилерів і дистриб'юторів в більш ніж 100 країнах світу.

Alcatel-Lucent

Компанія Alcatel-Lucent поставляє рішення для мереж мобільного, фіксованого та корпоративного зв'язку, включаючи обладнання цифрової комутації, обладнання та рішення для мобільних мереж GSM 900/1800, CDMA-450/800, LTE, обладнання оптичних мереж SDH / DWDM / ASON, систем радіорелейного зв'язку, обладнання передачі даних для побудови сучасних конвергентних мереж IP / MPLS, обладнання широкосмугового доступу xDSL, GPON, FTTB, мультисервісні вузли доступу (MSAN), платформи інтелектуальних послуг (IPTV, Blackberry), мережі доставки контенту, контактні центри, відомчі / корпоративні PBX / IP PBX, обладнання уніфікованих комунікацій.

APC

APC by Schneider Electric є глобальним лідером індустрії рішень по енергозабезпеченню та кондиціонування інтелектуальних систем, надаючи краще в галузі обладнання, програмне забезпечення та інженерні комплекси для центрів обробки даних, виробничих об'єктів, офісів. Завдання АРС полягає в тому, щоб бути корисною клієнтам завдяки підвищенню керованості, доступності і продуктивності інформаційних і комунікаційних систем за рахунок швидкої розробки і поширення новаторських рішень реальних проблем користувачів. Серед глобальних партнерів АРС — компанії Hewlett Packard, IBM, Dell, Microsoft, Cisco, Norte, Intel, NEC, Fujitsu, Gateway, Sun, Tivoli, Computer Associates, Cabletron, Novell і Micron.

Aruba Networks

Aruba Networks — провідний постачальник інноваційних рішень в області доступу до корпоративних мереж в мобільних підприємствах. Архітектура Aruba MOVE об'єднує інфраструктури дротового і бездротового доступу в єдине уніфіковане рішення для доступу до мережі службовців центрального офісу, бізнесменів під час ділових поїздок, віддалених співробітників і гостей. Уніфікований доступ до мережі дозволяє різко підвищити продуктивність і знизити капітальні та експлуатаційні витрати.

Avaya Inc

Світовий лідер в області контакт-центрів, IP-телефонії, спеціалізується на проектуванні, розробці, розгортання і адміністрування корпоративних мереж зв'язку для широкого спектру компаній — від малих підприємств і некомерційних фондів до великих корпорацій і урядових установ.

Avigilon

Компанія Avigilon, заснована в 2004 році, проектує і виробляє передові системи відеоспостереження високої чіткості. Завдяки чудовій якості зображень, краще в галузі програмне забезпечення HD Network Video Management і мегапіксельні камери піднімають відеоспостереження на новий рівень. З допомогою відкритих компонентів створюються продуктивні, масштабовані і економічно ефективні системи відеоспостереження для клієнтів. Все програмне і апаратне забезпечення, спроектовано і виготовлено в Канаді. Ви можете бути впевнені в тому, що компанія Avigilon виробляє високоякісні та надійні продукти на ринку відеоспостереження.

Axis Communications

Компанія Axis є світовим лідером в області мережевого відеоспостереження і знаходиться в авангарді переходу від аналогового до цифрового відеоспостереження, сприяючи розвитку інтелектуальних технологій і зміцненню безпеки в усьому світі. Axis пропонує рішення для професійного мережевого відеоспостереження — продукти та ідеї, в основі яких лежать інноваційні, відкриті технологічні платформи.

Bitdefender

Компанія, що розробляє антивірусне програмне забезпечення для домашнього та корпоративного сектора, та займає лідируючі позиції в цій галузі. Програми Bitdefender нараховують антивірус, анти-шпигунське ПЗ, функції захисту від загроз безпеки в мережі Інтернет, web захист, антиспам, мережевий екран, сканер загроз, батьківський контроль, шифрування файлів, захист даних від крадіжки.

Bosch Security Systems

Компанія, що спеціалізується на системах та компоненти безпеки, зокрема: Системи відеоспостереження (CCTV), Системи управління доступом, Охоронні системи, Пожароохоронні системи, Системи голосового/евакуаційного оповіщення та інше.

Cisco Systems Inc

Міжнародна корпорація, що виробляє мережеве та комунікаційне обладнання, розробляє технології і сервіси. Рішення Cisco об'єднують людей, пристрої й комп'ютерні мережі, дозволяють людям отримувати і передавати інформацію, незалежно від місця, часу і комп'ютерних систем, що використовуються. У продуктовому портфелі компанії, крім інших, можна відзначити мережеве обладнання, системи відеозв'язку для проведення телеконференцій і спільної роботи, обладнання для голосового зв'язку і уніфікованих комунікацій, засоби мережевий безпеки та фізичної безпеки, а також сервери уніфікованих обчислювальних систем.

Dell Inc

Dell — американська корпорація, одна з найбільших компаній в області виробництва комп'ютерів. Dell розробляє, виробляє, продає та обслуговує широкий набір моделей персональних комп'ютерів (настільних комп'ютерів, ноутбуків, КПК), серверів, пристроїв зберігання даних, мережевого устаткування і іншого апаратного забезпечення.

Dorma Holding GmbH + Сo. KG

Компанія DORMA — це ваш надійний партнер світового рівня, що надає висококласні рішення і сервіс в області вхідних рішень і контролю доступу. Маючи за плечима традиції, яким вже більше 100 років, DORMA, як сімейна компанія, перетворилася за прибутковістю лідера світового ринку у сфері управління дверима, фурнітури для скла і пересувних стін, а також приладдя для них. У сегменті автоматизації дверних систем компанія також входить у світову еліту.

Eaton Corporation

Світовий лідер у сфері виробництва обладнання для захисту, управління і розподілу електроживлення. Продуктова лінійка Eaton Power Quality — це сучасні системи для забезпечення якісного електроживлення від одного постачальника, що включають джерела безперебійного живлення (ДБЖ), мережеві фільтри, пристрої для розподілу навантаження (PDU), віддаленого моніторингу, мережеві адаптери, датчики, шафи, а також програмне забезпечення та додаткові послуги.

EMC2 Corporation

Корпорація EMC2 — світовий лідер на ринку продуктів, послуг і рішень для зберігання інформації і управління нею. EMC задають стандарти в області зберігання даних для всіх відомих обчислювальних платформ, і завдяки їм забезпечується зберігання більш ніж двох третин самої важливої інформації у світі.

Epson

Компанія Epson — світовий лідер в області створення інноваційних продуктів для отримання зображення. Компанія Epson пропонує компактні, надійні, дружні по відношенню до навколишнього середовища технології, реалізовані в найрізноманітніших пристроях — від принтерів і 3LCD-проекторів для будинку і офісу до електронних і кварцових пристроїв.

Extreme Networks

Extreme Networks — американська компанія, заснована в 1996 році для просування технологічно передових рішень Ethernet і розвитку стандарту Ethernet.
Компанія випускає високопродуктивні продукти для комутації та маршрутизації мереж для центрів обробки даних, для ядра мережі/периферії мережі, для дротяних і бездротових локальних мереж, а також інструменти для уніфікованого контролю та адміністрування мережевої інфраструктури. Знамениті рішення включають в себе продукцію для розгортання програмно-обумовлених мереж (SDN), хмарних рішень і Wi-Fi мереж високої щільності, для концепції BYOD (використання власних пристроїв, що належать співробітникам, для вирішення робочих завдань), корпоративні мобільні рішення, системи для управління доступом на основі ідентифікаційної інформації та вирішення питань безпеки.

Fortinet

Fortinet — це інноваційна компанія та провідний постачальник систем уніфікованого управління загрозами (UTM), які застосовуються великими підприємствами і постачальниками послуг для підвищення безпеки та скорочення загальних операційних витрат. Рішення Fortinet створені «з чистого аркуша» і включають в себе кілька рівнів захисту, в тому числі брандмауер, антивірусне засіб, механізм захисту від проникнення, VPN, засоби захисту від шпигунського ПО і небажаної розсилки. Вони дозволяють клієнтам захиститися від безлічі окремих та змішаних загроз. Рішення Fortinet побудовані на спеціалізованих схемах ASIC, мають уніфікований інтерфейс і надають розширені функції безпеки з масштабуванням від базових засобів у віддалених офісах до корпусних рішень з інтегрованими засобами управління і звітності.

Fujitsu

Fujitsu — провідний постачальник інфраструктурних рішень у регіоні, що включає у себе Європу, Близький Схід, Африку та Індію. Компанія здатна задовольнити запити різних замовників-великих корпорацій, компаній малого і середнього бізнесу, а також приватних користувачів. Стратегічним напрямком діяльності Fujitsu є розробка динамічних інфраструктур, компанія пропонує широкий спектр ІТ-продуктів, рішень і сервісів — від клієнтських робочих місць до рішень для ЦОД і послуг з управління ІТ-інфраструктурами.

Hitachi

Компанія Hitachi Data Systems — надійний постачальник, що пропонує закінчені рішення для зберігання даних найвимогливішим компаніям — як великим, так і невеликим. Апаратні та програмні продукти HDS є основою для рішень з категорії Application Optimized Storage, що забезпечують динамічне багаторівневе зберігання даних, однакове управління, захист та архівування даних — вони дозволяють організаціям домогтися відповідності між інфраструктурою зберігання даних і індивідуальними вимогами бізнесу.

Міжнародні науково-конструкторські відділи компанії Hitachi Data Systems створюють рішення для зберігання даних на основі лідируючих в галузі технологій. Ефективність, готовність і масштабованість цих рішень забезпечує замовникам максимальний повернення вкладень і зводить до мінімуму ризик.

Huawei

Компанія Huawei Technologies є світовим лідером у сфері телекомунікаційних рішень. Завдяки енергійному персоналу та найвищому рівню науково-дослідних робіт компанія має можливість у найкоротші терміни реагувати на потреби клієнтів та надавати їм продукти, рішення та послуги, створені за їх конкретним вимогам.

Hewlett Packard

Компанія НР — провідний світовий постачальник продуктів, рішень і послуг для корпоративних замовників і кінцевих користувачів на ринку високих технологій. Широкий спектр пропозицій НР включає рішення для IT-інфраструктури, персональні комп'ютери та пристрої доступу до мереж, системи друку і цифрової обробки зображення, а також надання послуг у будь-якій точці світу.

НР є одним з провідних у світі постачальників обчислювальних Internet- і Intranet рішень, послуг; засобів зв'язку та вимірювальних пристроїв. Hewlett-Packard виробляє широкий спектр периферійних пристроїв, засобів зберігання і резервування інформації. Сервери на платформі Intel стандартної архітектури, а також RISC-рішення, мережеве устаткування, персональні комп'ютери та ноутбуки від Hewlett-Packard продаються більш ніж в 100 країнах світу.

IBM

IBM — світова корпорація, одна з найстаріших на ринку інформаційних технологій. IBM пропонує широкий спектр програмного забезпечення, програм, операційних систем для всіх типів обчислювальних машин, дозволяючи своїм клієнтам отримати максимальні вигоди від використання нових технологій ери електронного бізнесу. Сьогодні IBM пропонує повний спектр рішень в області мобільних обчислень, поєднуючи потужність, компактність, технологічні нововведення і доступність. Широкий вибір периферійних пристроїв, багаті опції конфігурації і можливість послідовного нарощування обчислювальних ресурсів роблять портативні комп'ютери IBM ThinkPad хорошим вибором для будь-якого користувача.

Juniper Networks Inc

Міжнародна компанія, виробник телекомунікаційного обладнання. спеціалізується на розробці швидкісних рішень з обробки потокових даних для вищого рівня мережевих рішень. Juniper Networks займається розробкою нових прозорих рішень для IP на базі єдиної модульної архітектури, єдиної операційної системи і єдиної послідовності версій. Така стратегія дозволяє забезпечувати високу продуктивність, надійність і безпека. Комплексні рішення Juniper Networks допомагають вирішувати завдання для мереж будь-якого розміру: від окремих пристроїв до центрів обробки даних, від кінцевих споживачів до постачальників хмарних сервісів.

Lenovo

Lenovo виробляє інноваційні, розроблені на високому технічному рівні персональні комп'ютери та мобільні інтернет-пристрої. Бізнес-модель Lenovo базується на інноваціях, операційної ефективності, глибокому стратегічному плануванні та виконанні стратегії. З тих пір, як Lenovo Group придбала раніше належало IBM підрозділ персональних комп'ютерів, компанія продовжує розробляти, виробляти і виводити на ринок надійні, високоякісні, безпечні і легкі у використанні продукти для корпоративного сегмента, а також надавати професійні послуги замовникам з усього світу.

LG

LG Electronics Inc. — визнаний лідер з виробництва IT-рішень. Основні напрямки діяльності компанії включають в себе виробництво і реалізацію:

  • Рідкокристалічних і плазмових телевізорів;
  • Широкого спектру аудіо та відеотехніки;
  • Мобільних телефонів та аксесуарів;
  • Широкого спектру побутової техніки;
  • Широкого спектра ІТ-продуктів, таких, як монітори, ноутбуки, комплектуючі;
  • Систем кондиціонування та фільтрації повітря;
  • Розробка енергозберігаючих продуктів, таких як сонячні панелі;
  • Розробка продуктів для бізнесу — систем стеження і промислових моніторів.

Microsoft

Компанія, що надає широкий спектр програмного забезпечення, обладнання, IT послуг і сервісів. Серед пропонованих рішень Microsoft — операційні системи, серверні додатки, додатки для кінцевих користувачів, хмарні рішення, інструменти для розробки, пристрої (Xbox 360, Xbox One, Kinect, Surface і інші) і багато іншого.

Mobotix

За короткий час підприємство стало другим у Європі і четвертим у світі на ринку мережевих камер. Компанія MOBOTIX вже не перший рік виробляє виключно мегапіксельні камери і є лідером ринку відеосистем високого дозволу.

NetApp

Основна цінність рішень NetApp — гнучкість і простота у використанні. Представлена NetApp архітектура для уніфікованого зберігання даних являє собою єдину платформу для основних мережевих середовищ, в рамках якої користувачі отримують найширший в галузі вибір функціоналу і масштабованість. Завдяки рішенням NetApp користувачі можуть набувати нові можливості і оптимізувати роботу, не відмовляючись від зроблених інвестицій і зберігши існуючі інструменти і процедури.

Palo Alto Networks

Платформа безпеки спочатку об'єднує всі ключові функції мережевої безпеки, включаючи захист розширений загрози, брандмауер, IDS / IPS і фільтрації URL. Оскільки ці функції початково вбудовані в платформу і поділитися важливою інформацією між відповідними дисциплінами, виробник гарантує кращу безпеку, ніж традиційних брандмауерів, UTMS, або точкових продуктів виявлення загроз. З цієї платформи, організації можуть безпечно дозволити використання всіх додатків, підтримувати повну прозорість і контроль, впевнено реалізовувати нові ініціативи, такі як програми хмари і мобільність, і захистити організацію від кібератак.

Panasonic

Слоган компанії Panasonic — «ideas for life» — передбачає створення концептуальних ідей про те, як поліпшити життя людей, як зробити її більш зручною, безпечною, насиченою та цікавою. Компанія реалізує свої ідеї у виробництві товарів найширшого асортименту — аудіо і відео електроніки, інформаційного та комунікаційного обладнання, побутової техніки та комплектуючих — всього того, що невпинно підвищує якість життя. Крім того, будучи одним з найбільших виробників електроніки в світі, компанія прагне внести великий внесок у формування світової спільноти і збереження екології планети.

Pelco

Компанія Pelco by Schneider Electric є світовим лідером з розробки та виробництва повного спектру сучасного обладнання та систем відеоспостереження, використовуються як в системах безпеки, так і в системах технологічного телебачення різного рівня складності. Компанія PELCO з'явилася на ринку CCTV в кінці 70-х років. Неймовірний зліт марки і всесвітнє визнання прийшло в 80-х, після великих перетворень, що торкнулися загальної культури внутрішньої роботи компанії і відносин з клієнтами. PELCO стала щорічним призером на міжнародних виставках, а в 1992 році визнана світовим лідером у CCTV. Сьогодні, компанія має 4500 дилерів в більш ніж 130 країнах світу, а кількість оснащених об'єктів — більше 400 000!

Philips

Royal Philips Electronics of the Netherlands (Нідерланди) — це міжнародна компанія, що працює в індустрії «здоров'я і благополуччя» і націлена на поліпшення життя людей шляхом постійного впровадження інновацій. Будучи світовим лідером в області охорони здоров'я, споживчих товарів і світлових рішень, Philips у своїх технологічних і дизайнерських рішеннях орієнтується на людей. Потреби споживачів і принцип «розумно і просто» лежать в основі всіх розробок компанії.

Reichle & De-Massari AG

Сьогодні продукти R&M затребувані в декількох сегментах ринку. Перший — побудова структурованих кабельних мереж (все, що пов'язано з організацією високошвидкісний кабельної інфраструктури). У цьому сегменті основними замовниками компанії є системні інтегратори, проектні та монтажні організації, які працюють на ринку кабельних систем підприємств та офісів компаній. Другий сегмент — ринок мереж загального користування та операторів зв'язку. Компанія R&M володіє унікальними технологіями, які дозволяють організувати високошвидкісний доступ до мережевих ресурсів підприємства будь-якого рівня з найбільш високим ступенем безпеки. Також сьогодні компанія успішно працює в сегменті спеціалізованих рішень для промислових підприємств і в сегменті житлових будівель. Основні складові стратегії компанії R&M — пропозиція високоякісних рішень, коректна збутова політика (продажу тільки через сертифікованих партнерів компанії) і постійне покращення існуючих сервісів.

Samsung

Samsung — світовий лідер в області виробництва напівпровідників і побутової електроніки, найбільший виробник всього спектру електронного устаткування — від плазмових панелей до персональних лазерних принтерів. В IT сфері підвищеним попитом користуються монітори Samsung, принтери, ноутбуки, вінчестери комп'ютерів і багато іншого.

Schneider Electric

Schneider Electric — велика французька машинобудівна компанія, яка забезпечує розробку і виробництво обладнання в галузі управління електроенергією, а також комплексних енергоефективних рішень для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного і житлового будівництва, центрів обробки даних.

ViewSonic

ViewSonic — один з провідних світових постачальників засобів відображення інформації, таких як монітори, інформаційні панелі, проектори. Компанія постійно працює над розширенням своєї продуктової лінійки, залишаючись вірною обраної стратегії розвитку засобів відображення інформації. Відмінною рисою бізнесу компанії залишаються готовність і здатність випускати на ринок нові продукти раніше конкурентів. На відміну від багатьох з них, ViewSonic націлена виключно на бізнес засобів відображення інформації, що дозволяє їй сконцентрувати свої ресурси. Крім того, ViewSonic вважає своїм пріоритетом збереження міцних, довірчих відносин з бізнес-партнерами. Широкий спектр продуктів компанії націлений на професіоналів в області бізнесу, освіти і навчання, а також інтернету та індустрії розваг.

VM Ware

Компанія VMware є світовим лідером в області рішень віртуалізації - від настільних систем до центрів обробки даних. VMware допомагає підприємствам будь-якого розміру знизити капітальні та експлуатаційні витрати, забезпечити безперервність бізнесу, підвищити рівень безпеки і захист даних. З доходом в 1,9 мільярда дол. за 2008, з числом замовників понад 150 000 і числом партнерів понад 22 000 VMware є однією з найбільш швидкозростаючих відкритих акціонерних компаній-розробників програмного забезпечення.

Xerox

Компанія XEROX — провідний виробник цифрового друкарського обладнання: від моделей для персональних користувачів до високотехнологічних апаратів для професійної поліграфії. XEROX поставляє рішення, які підвищують прибутковість бізнесу замовників в усьому світі. Продукти XEROX для офісу — це кольорові й монохромні багатофункціональні пристрої, принтери і копіювальні машини. Також XEROX пропонує програмне забезпечення для оптимізації виробничих процесів: створення дата-центрів, перекладу контрактів на формат цифрового архіву і т. д. XEROX є одним з найбільших в світі виробників паперу та витратних матеріалів для офісної техніки.