Інформаційні системи
Комплекс інформаційних систем призначений для створення надійної інфраструктури для передачі, зберігання та обробки даних, а також для надання мультимедійних сервісів на базі єдиної транспортної платформи.
Головна   →  Загальні інженерні системи   →  Інформаційні системи

Структурована кабельна система (СКС)

являє собою фізичну інфраструктуру для передачі даних на основі мідних і волоконно-оптичних кабелів. СКС є фізичною основою для побудови інформаційних систем і передачі будь-якого типу трафіку (дані, голос, відео).

Система сервісних носіїв

представляє собою фізичну основу для укладання кабельних систем. В якості носіїв використовуються металеві кабельні лотки, гофровані труби, пластикові і металеві короби, декоративні кабель-канали, які дозволяють компактно розміщувати кабельні лінії та забезпечують їх організацію і захист від випадкових пошкоджень.

Локальна обчислювальна мережа

є мультисервісної транспортної платформою, що забезпечує надійну високошвидкісну передачу даних, голосу і відео. Мережа забезпечує безпечну роботу користувачів, взаємодію інформаційних систем між собою, підключення до внутрішніх інформаційних ресурсів, а також вихід в мережу Інтернет.

Бездротова мережа Wi-Fi

забезпечує бездротове підключення пристроїв до локальної обчислювальної мережі. Система забезпечує Wi-Fi покриття внутрішніх приміщень і прилеглої території з можливістю переміщення клієнта по всій території без розривів з'єднання і підключення до мережі технологічного обладнання.

IP-телефонія і контакт-центр

надають користувачам послуги цифрового телефонного зв'язку за протоколом IP, вихід на міську телефонну мережу, а також можливість інтелектуального обслуговування клієнтських викликів. Крім традиційних телефонних дзвінків можливе здійснення відеодзвінків, а також об'єднання декількох викликів в одну конференцію.

Система відеоконференцзв'язку

призначена для здійснення відеовикликів і об'єднання учасників багатоточкові відеоконференції. Висока якість аудіо і відео дозволяє створити «ефект присутності» віддалених співрозмовників за одним столом переговорів, спростити ведення бізнес-процесів і скоротити кількість відряджень.

Система інформаційної безпеки

призначена для комплексного захисту інформаційних ресурсів та програмно-апаратної інфраструктури організації від зовнішніх і внутрішніх атак, моніторингу та аналізу роботи мережі в режимі реального часу, а також забезпечення безпечного віддаленого доступу до внутрішніх ресурсів.

Система безперебійного живлення інженерних систем

забезпечує стабільну роботу обладнання в разі збою в роботі мережі електроживлення. Обладнання інженерних систем підключається до ДБЖ, які защают від перенапруги, підтримують працездатність пристроїв до нормалізації роботи електромережі, перемикають на систему резервного живлення або коректно завершують роботу пристроїв.

Інженерна інфраструктура Центру Обробки Даних

призначена для забезпечення мікрокліматичних і електромеханічних умов, необхідних для роботи устаткування. Система забезпечує розміщення обладнання в комутаційних стійках та шафах, локальний розподіл електроживлення, організовану укладання кабелів в стійках, дотримання необхідної температури і вологості повітря.

Інфраструктурне програмне забезпечення

є основою для побудови корпоративних інформаційних систем і бізнес-додатків, підвищення їх надійності, доступності та безпеки. Програмний комплекс дозволяє створити приватну хмару з інтеграцією і винесенням окремих послуг або цілих сервісів в публічні хмари.

Система цифрових вивісок та управління медіаконтентом

призначена для виведення мультимедійного контенту на телевізійні панелі і відеостіни в місцях публічного доступу. Система використовується для трансляції реклами, оголошень, повідомлень інформаційного та розважального характеру. Управління панелями, формування і розподіл мультимедійного контенту здійснюється централізовано.

Система внутрішнього телебачення

забезпечує трансляцію телевізійних каналів в рамках внутрішньої мережі організації. Система передбачає можливість прийому супутникових, кабельних, ефірних або IPTV каналів, їх перекодування і мовлення. Інтеграція з системою цифрових вивісок дозволяє використовувати наявні засоби візуалізації для показу ТБ-каналів.

Обладнання конференц-залів

представляє собою інфраструктуру, що дозволяє ефективно проводити прес-конференції, наради та інші заходи. Система включає в себе обладнання для посилення мови і синхронного перекладу, телевізійні панелі, проектори і проекційні екрани, а також обладнання для віддаленого керування пристроями конференц-зали, (проектори, екрани, штори, освітлення і т. д.).

Інформаційні кіоски

являють собою апаратні термінали з сенсорним дисплеєм, призначені для надання клієнтам довідковою або рекламної інформації. Інформаційні кіоски дозволяють клієнтам самостійно отримати інформацію, що цікавить їх, не звертаючись до обслуговуючому персоналу.

Інтерактивні дошки

призначені для використання в процесі проведення презентацій, нарад та навчальних заходів. Пристрій дозволяє доповідачу інтерактивно взаємодіяти з дошкою, писати на ній за допомогою спеціальних маркерів або пальців. Інтеграція з системою відеоконференцзв'язку дозволяє показувати інтерактивну презентацію як локальним, так і віддаленим слухачам.

Система електронної черги

призначена для оптимізації управління потоками відвідувачів та підвищення якості їх обслуговування. Система дозволяє організувати пріоритетне обслуговування певних груп клієнтів, а також вести статистику, облік роботи і завантаження операторів. Інформаційне табло системи електронної черги також може використовуватися для трансляції рекламних повідомлень.

Система управління друком

призначена для здійснення централізованого контролю всіх процесів друку, копіювання і сканування на підприємстві. Доступ до пристроїв дозволяється лише авторизованим користувачам, що дозволяє уникнути попадання конфіденційних документів в чужі руки. Система дозволяє вести облік друку і контролювати пов'язані з цим витрати підприємства.

Система єдиного часу

забезпечує точну синхронізацію часу на всіх підключених пристріях, а також виступає джерелом точного часу для всіх систем об'єкта. Індикація часу здійснюється за допомогою аналогових (стрілочних) і цифрових (світлодіодні) годин.

Система Indoor GSM

призначена для поліпшення покриття мобільних операторів зв'язку усередині будинків та в місцях масового скупчення людей. Система підтримує такі технології стільникового зв'язку, як GSM/DCS/UMTS(WCDMA)/LTE.

Система транкінгового зв'язку

призначена для організації рухомого УКХ-радіозв'язку між співробітниками організації. Можливе використання мобільних, фіксованих та автомобільних терміналів. Система передбачає можливість здійснення індивідуальних і групових дзвінків, інтеграції з системою IP-телефонії, а також шифрування викликів.

Система автоматизації паркінгу

здійснює автоматичне управління в'їздом/виїздом на парковку, веде облік переміщення автотранспорту і тривалості його перебування на території парковки, відстежує кількість вільних місць та інформує водіїв про їх місцезнаходження. Можливі варіанти ручної оплати послуг паркування оператору або через платіжний термінал.

Система оповіщення

призначена для трансляції інформаційних повідомлень і фонової музики в публічні зони. Можлива одночасна трансляція декількох повідомлень в різні зони. Зазвичай інтегрується з системою аварійного оповіщення та управління евакуацією.

Сигналізація для маломобільних груп населення

передбачає встановлення спеціальних викличних кнопок в туалетних кімнатах, ліфтових кабінах та інших приміщеннях, де інвалідам та представників маломобільних груп населення може знадобитися екстрена допомога персоналу.

Система автоматизації та диспетчеризації інженерних систем

призначена для централізованого управління і організації взаємодії між різними системами. Інтеграція з системами життєзабезпечення будівлі, системами фізичної та пожежної безпеки дозволяє дистанційно вмикати/вимикати обладнання вручну, за заздалегідь складеним розкладом або за певної події.