Системи фізичної безпеки
Комплекс систем призначений для забезпечення фізичної та протипожежної безпеки людей та матеріальних цінностей, що перебувають на території об'єкта.
Головна   →  Загальні інженерні системи   →  Системи фізичної безпеки

Охоронне відеоспостереження

призначений для здійснення спостереження за всіма внутрішніми зонами об'єкта та прилеглої територією, а також запису і подальшого зберігання записаних відеоматеріалів. Установка відеокамер здійснюється з перекриттям не менше 5% зон в горизонтальній і вертикальній площині. Забезпечується підтримка карт об'єкта, функцій адміністрування та управління відеостіною.

Система контролю доступу

призначена для організації санкціонованого доступу у внутрішні приміщення об'єкта і розмежування доступу по зонах пересування. Централізована система управління дозволяє виконувати відстеження всіх подій відкриття і закриття, моніторинг стану, а також контроль і управління за допомогою графічних планів об'єкта.

Система пожежної сигналізації

призначена для виявлення пожежі на ранніх стадіях, подачі сигналу тривоги, прийняття необхідних заходів для евакуації людей, виклику пожежно-рятувальних підрозділів, формування керуючих сигналів для систем протипожежного захисту та відключення інженерних систем будівлі.

Система охоронної та тривожної сигналізації

призначена для виявлення несанкціонованого проникнення або спроба проникнення порушника на територію об'єкта або в задані приміщення об'єкта через заблоковані ділянки, а також для подальшої передачі сигналу про виявлене інцидент на пульт централізованої охорони з подальшим реагуванням охоронних підрозділів.

Система контролю загазованості

призначена для вимірювання рівнів загазованості в місцях можливої появи парів горючих та токсичних газів, видачі попереджувальної і аварійної сигналізації про досягнення порогових значень оператора і реалізації програм автоматичного захисту.

Комплекс систем автоматичного пожежогасіння

(системи автоматичного газового, порошкового та водяного спринклерного пожежогасіння, пожежогасіння в кухнях) призначений для локалізації пожежі протягом часу, необхідного для введення в дію оперативних сил і засобів, або її ліквідацію.

Насосна станція системи автоматичного пожежогасіння

здійснює подачу води в систему водяного спринклерного пожежогасіння та забезпечує необхідне водяне тиск в системі. Запуск насосної станції здійснюється в автоматичному режимі при надходженні сигналу про зниження тиску в системі.

Система пожежогасіння технологічного обладнання

призначена для усунення пожежі в комутаційних, центрах обробки даних і інших приміщеннях, в яких встановлено різне електронне обладнання. При спрацьовуванні даної системи пожежогасіння не відбувається пошкодження обладнання, і в подальшому воно зберігає працездатність.

Система автоматизації та диспетчеризації протипожежних систем

призначена для централізованого управління комплексом систем пожежної безпеки, оперативного виявлення загоряння і автоматичного реагування на позаштатні ситуації.

Система димовидалення

забезпечує видалення диму і подачу чистого повітря в приміщення в разі виникнення пожежі. Таким чином створюються умови, необхідні для забезпечення безпечної евакуації людей з будівлі.

Вогнезахисна обробка конструкцій

передбачає обробку легкозаймистих матеріалів і конструкцій спеціальними вогнезахисними фарбами і просочувальними речовинами. Оброблені таким чином матеріали знижують вірогідність виникнення і розповсюдження пожежі і підвищують рівень пожежної безпеки об'єкта в цілому.

Система аварійного оповіщення та управління евакуацією

призначена для голосового оповіщення людей, що знаходяться в приміщенні та на прилеглій території, про виниклої надзвичайної ситуації та подальшої організованої евакуації. Система передбачає можливість передачі екстрених повідомлень в автоматичному і ручному режимах.

Система раннього виявлення надзвичайної ситуації

призначена для виявлення загрози виникнення надзвичайної ситуації та інформування персоналу про виниклу загрозу або НС. Система забезпечує безперервний моніторинг і дозволяє спрогнозувати можливість виникнення природної або техногенної НС.

Система екстреної телефонного зв'язку

призначена для забезпечення голосових комунікацій і передачі звукових повідомлень між ключовими точками будівлі у разі виникнення надзвичайної ситуації. Система забезпечує зв'язок з постами охорони, технологічними службами, службами безпеки, медичної допомоги.