Системи електро­постачання
Комплекс систем електропостачання призначений для підключення об'єктів до міських мереж електроживлення, організації надійної та безпечної роботи слабкострумових систем об'єкта, забезпечення безперебійної роботи інженерного обладнання в разі відмов у роботі зовнішньої мережі електроживлення.
Головна   →  Загальні інженерні системи   →  Системи електропостачання

Мережі середньої напруги (ТП–6(10)/0,4 кВ)

являють собою електрообладнання ліній електропередач і трансформаторних підстанцій. Забезпечує прийом електричної енергії, стабілізацію напруги і подальше поширення електроенергії.

Зовнішнє електропостачання

призначене для транспортування електричної енергії від джерела живлення до приймача. Система складається з ввідно-розподільних пристроїв і кабельних ліній (шинопроводів) 0,4 кВ.

Внутрішнє електропостачання

забезпечує підключення силового обладнання різного призначення всередині об'єкта до розподільчої електричної мережі, використовуючи силові розподільні шафи, силовий кабель, фурнітуру.

Зовнішнє освітлення

призначене для загального штучного освітлення території об'єкта, архітектурної підсвітки будівлі. До складу системи входить світлотехнічне обладнання, освітлювальні розподільчі шафи, силовий кабель. Забезпечується два напрямки зовнішніх систем освітлення: освітлення доріг та освітлення житлових районів, будівель і т. п.

Внутрішнє освітлення

Система призначена для забезпечення загального рівномірного штучного освітлення об'єкта. У створення правильного освітлення входить цілий комплекс робіт, в тому числі вибір освітлювальних приладів і їх розташування з урахуванням впливу світла на людину в різних типах приміщень.

Система гарантованого електропостачання

Дизельна електростанція призначена для автономного електропостачання об'єкта шляхом генерування електроенергії за допомогою двигуна внутрішнього згоряння у разі тривалого відмови в роботі зовнішньої мережі електроживлення.

Система блискавкозахисту, заземлення і зрівнювання потенціалів будівлі

Призначена для захисту об'єкта від прямих ударів блискавки і вторинних її проявів, від заносу високого потенціалу в будівлю через металеві комунікації, а також для захисту людей, що знаходяться в будівлі, від попадання під небезпечну для життя напругу.

Фотоелектрична система

Призначена для використання альтернативного джерела електроенергії — перетворення сонячної енергії в електричну з допомогою фотоелектричного ефекту. Дозволяє забезпечити автономність роботи систем в аварійних ситуаціях та використовувати екологічно чисту, дешеву електроенергію в повсякденній роботі.