Системи житлових комплексів
Сучасні будинки являють собою складну систему з величезної кількості інженерних рішень і технологічного обладнання. Щоб оточити себе і свою сім'ю комфортом і безпекою, необхідно налагодити максимально автономну та ефективну роботу всіх технічних систем. При побудові інфраструктури житлових комплексів необхідно дотримуватися векторів комфорту, безпеки і економії.
Головна   →  Спеціалізовані інженерні системи   →  Системи житлових комплексів

Комфорт

Комфорт полягає в легкості управління всіма інженерними системами за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Кожна квартира комплексу має свою власну «розумну» інфраструктуру, керуючу світлом, звуком, теплом, мультимедіа та іншими пристроями. Інтелектуальний паркінг надає господареві квартири індивідуальне місце і опускає захисні механізми заздалегідь, коли ви тільки під'їхали до комплексу. Розрахунок за житлово-комунальні послуги зводиться до відвідування WEB-сторінки житлового комплексу та оплати за єдиним рахунком. Можлива організація надання послуг сторонніх служб, таких як таксі, хімчистка, ресторан, автомийка, із забезпеченням принципу єдиного вікна. Замовлення послуги може здійснюватися на WEB-порталі житлового комплексу або через консьєржа.

WEB-портал послуг

представляє собою агрегационный центр, є індивідуальним для кожного мешканця і дозволяє отримувати всю інформацію про рахунках і наданих послуг для наступної їх оплати.

Безпека

Безпека досягається за рахунок роботи систем охоронної сигналізації, відеоспостереження, антизатопления, протипожежних систем, моніторингу аварій інженерних систем. Житловий комплекс є об'єктом з обмеженим доступом, тому впровадження єдиної системи доступу на основі RFID дозволить квартиронаймачам отримувати доступ в необхідні зони комплексу. Інтеграція карт доступу з безготівковій системою оплати дозволить автоматично розраховуватися в торгових площах комплексу, просто проходячи з товарами через спеціальні ворота.

Система контролю доступу

призначена для організації санкціонованого доступу у внутрішні приміщення об'єкта і розмежування доступу по зонах пересування. Централізована система управління дозволяє виконувати відстеження всіх подій відкриття і закриття, моніторинг стану, а також контроль і управління за допомогою графічних планів об'єкта.

Економія

Система управління квартирами дозволяє значно економити ресурси власників за допомогою злагодженої роботи інженерних систем. Не будуть виникати ситуації, за яких в одному і тому ж приміщенні кондиціонери будуть працювати на охолодження, а радіатори на обігрів, при відсутності людей всі теплі підлоги автоматично будуть переходити в енергоощадний режим, тощо. Все це в цілому дозволить істотно знизити експлуатаційні витрати.

Розумний будинок

система призначена для автоматизації інженерних процесів всередині квартири і управління цими процесами з допомогою зручного графічного інтерфейсу з можливістю програмування необхідних подій (наприклад, включення опалення за 30 хвилин до приїзду додому або перехід у режим енергозбереження при виході з квартири).