Системи торгово-розважальних центрів
Залучення відвідувачів та створення відповідної атмосфери—дві основні задачі, які намагаються вирішити власники торгово-розважальних центрів за допомогою сучасних технологій і інновацій. Креативний підхід до створення інфраструктури комплексу дозволить отримати конкурентну перевагу на тлі суперників і посилити інтерес відвідувачів до торгово-розважального центру.
Головна   →  Спеціалізовані інженерні системи   →  Системи торгово-розважальних центрів

Мультимедіа навколо

Сучасні технології для оформлення медиафасада дозволяють використовувати зовнішню частину комплексу в якості однієї великої рекламної площини з високим коефіцієнтом переглядів. Крім цього, медиафасад може використовуватися в якості декоративного прикраси зовнішньої частини комплексу, а різні варіації кольорів, графіки і світлових ефектів зможуть привернути увагу навіть самого пересічного перехожого.

Інтерактивні стенди навігації з сенсорними екранами, розташовані всередині комплексу, дозволять посилити позитивні враження відвідувачів. Використовуючи такі стенди, покупець отримує можливість оперативно отримати інформацію про магазини, що його цікавлять, знижки та акційні пропозиції, а також переглянути загальну карту торгового комплексу та визначити найкоротший шлях до обраного магазину.

Цифрові вивіски та відеостіни призначені для показу рекламної та розважальної інформації. Система дозволяє здійснювати збір статистики по тривалості відтворення і кількістю повторів рекламних відеороликів, автоматично розраховувати вартість показу реклами, а також виконувати основні функції аналітики показів, включаючи підрахунок активних переглядів і т. п.

Автоматичний підрахунок кількості відвідувачів торгового центру в цілому та окремих його зон, а також визначення статево-вікових груп відвідувачів дозволяють отримати статистику відвідуваності торгового центру, сформувати найбільш чітку картину зацікавленості гостей і більш ефективно організувати роботу персоналу.

 

Система медіафасада

призначена для відображення різної графічної інформації на зовнішніх частинах комплексу і може складатися з світлодіодних або плазмових панелей, проекційного і світлового обладнання. Також система може використовуватися як частина архітектурної підсвітки будівлі.

Інформаційні кіоски та інтерактивна навігація

призначені для інтерактивної взаємодії з клієнтом безпосередньо за допомогою алгоритму запит-відповідь. Кіоски та навігаційні панелі покликані допомогти відвідувачам ТРЦ задовольнити їх пошукові, інформаційні і навігаційні запити.

Система цифрових вивісок та управління медіаконтентом

призначена для виведення мультимедійного контенту на телевізійні панелі і відеостіни в місцях публічного доступу. Система використовується для трансляції реклами, оголошень, повідомлень інформаційного та розважального характеру. Управління панелями, формування і розподіл мультимедійного контенту здійснюється централізовано.

Клієнто­орієнто­вані сервіси

Використання сучасних технологій бездротових комунікацій відкривають нові можливості для надання унікальних сервісів відвідувачам.

Використовуючи Wi-Fi покриття, система може відслідковувати переміщення клієнтів з ТРЦ, видавати їм контекстну рекламу, інформацію про товари, біля яких гість в даний момент знаходиться, інформувати про акції і програми лояльності тощо.

Наявність зручного паркування на сьогоднішній день є одним з основних вимог відвідувачів. Використання сучасних технологій дозволяє значно скоротити тривалість пошуку вільного місця на парковці. Інформаційне табло на в'їзді надає інформацію про кількість вільних місць на кожному поверсі багаторівневого паркінгу, а табло, що динамічно змінюються, вказують водієві маршрут до вільного паркомісця. Також система веде загальну статистику завантаженості паркування та здійснює тарифікацію наданих послуг.

 

Система мобільного поширення контенту

складається із спеціалізованих маячків, які відстежують місце розташування відвідувача. Програмне забезпечення на смартфонах відвідувачів використовує дані про розташування для навігації усередині комплексу, видачі контекстної інформації про акціях, програмах лояльності, новинки продажу і спеціальних пропозиціях.

Система автоматизованого паркінгу

представляє собою систему датчиків, шлагбаумів, терміналів видачі талонів, паркоматів, інформаційних табло та покажчиків. Всі елементи системи в комплексі дозволяють мінімізувати час, витрачений на пошук паркомісця, вести облік і тарифікацію послуг.