Спеціалізовані інженерні системи
Для кожного об'єкта компанія DICS розробляє індивідуальний підхід, метою якого є задоволення потреб конкретного замовника. У загальному вигляді рішення складається з комплексу систем, перерахованих нижче, розроблених і доповнених з урахуванням специфіки кожного об'єкта.
Головна  →  Спеціалізовані інженерні системи

Системи спортивних споруд

Сучасна інфраструктура спортивних споруд дозволяє забезпечити найкращі умови для проведення заходів будь-якого рівня, починаючи від внутрішньо­національних змагань і закінчуючи подіями світового масштабу. Багато­функціональність спортивних арен і стадіонів дозволяє використовувати їх не лише для проведення спортивних заходів, але і як концертних і виставкових майданчиків, місць для проведення конференцій, семінарів та інших культурно-масових програм.

Системи аеропортів

У сучасному світі спостерігається постійне збільшення обсягів вантажоперевезень та кількості авіапасажирів. Впровадження інноваційних ICT та інженерних рішень дозволяє істотно підвищити ефективність бізнес-процесів і скоротити операційні витрати при збільшенні пропускної здатності і збереження авіаційної безпеки.

Системи готелів

Сучасні темпи розвитку готельного бізнесу висувають найвищі вимоги до автоматизованих систем управління для підприємств індустрії гостинності. Зростаючі з кожним днем потреби клієнтів і посилення конкурентної боротьби вимагають від готелю здатності швидко реагувати на коливання ринкової кон'юнктури.

Системи торгово-розважальних центрів

Залучення відвідувачів та створення відповідної атмосфери — дві основні задачі, які намагаються вирішити власники торгово-розважальних центрів за допомогою сучасних технологій і інновацій. Креативний підхід до створення інфраструктури комплексу дозволить отримати конкурентну перевагу на тлі суперників і посилити інтерес відвідувачів до торгово-розважального центру.

Системи житлових комплексів

Сучасні будинки являють собою складну систему з величезної кількості інженерних рішень і технологічного обладнання. Щоб оточити себе і свою сім'ю комфортом і безпекою, необхідно налагодити максимально автономну та ефективну роботу всіх технічних систем. При побудові інфраструктури житлових комплексів необхідно дотримуватися векторів комфорту, безпеки і економії.

Системи бізнес-центрів та фінансових установ

В бізнесі та фінансовому секторі переважає фізична та інформаційна безпека, а також якість обслуговування клієнтів. Саме тому в такого роду закладах повинна створюватись унікальна IT інфраструктура, що дозволяє зберегти захищеність сервісів, знизити ризики і підвищити ефективність бізнес-процесів. Впровадження передових технологій та інноваційних рішень дозволить підвищити якість і доступність сервісів, а також розширити асортименти надаваних послуг.